zvláštní poděkování
Volný.cz

Městská divadla pražská zahajují prodej předplatného

Zdeněk Piškula  (Moře)

autor: archiv divadla   

zvětšit obrázek

Do sezony 2018/2019 přicházejí Městská divadla pražská s novým konceptem předplatného. V centru nabídky je Sezonní vstupenka, která kromě výběru atraktivních novinek z nadcházející sezony poskytne předplatitelům i zcela ojedinělou bezplatnou možnost změny termínu představení. Kromě tohoto typu předplatného nabízejí Městská divadla pražská i Premiérové a Volné předplatné.

Držitelé Sezonní vstupenky si mohou vybrat ze tří, šesti nebo devíti nových titulů Městských divadel pražských. Sezonní vstupenky vycházejí předplatitelům vstříc, kromě slevy v rozmezí 10 až 30 procent oproti běžné ceně vstupenky si jejich držitelé mohou přednostně rezervovat nejlepší místa v hledišti týden před zahájením předprodeje a zcela nově budou mít také možnost výměny vstupenky na jiné datum, a to zdarma. Tento rebooking, běžný v britských nebo amerických divadlech, umožní Městská divadla pražská svým předplatitelům jako první divadlo v České republice. „Je před námi sezona plná jedinečných titulů, od těch současných po klasiku, a Sezonní vstupenka dává divákům možnost spoluprožít celou sezonu: na těch nejlepších místech, se skvělým diváckým servisem a za výhodnější vstupné,“ shrnul nové pojetí předplatného ředitel Městských divadel pražských Daniel Přibyl. Jako bonus získají držitelé Sezonní vstupenky na devět představení i roční členství v diváckém klubu 1. řada, který Městská divadla pražská spustí v říjnu tohoto roku.

Dalším novým typem předplatného, který Městská divadla pražská pro své diváky přichystala, je Premiérové předplatné, umožnující zažít slavnostní atmosféru divadelních premiér. Zahrnuje jich celkem devět: těmi prvními budou 13. října v divadle ABC Moře britského dramatika Edwarda Bonda v hlavních rolích s Veronikou Gajerovou, Viktorem Dvořákem a Zdeňkem Piškulou, následované o týden později Kanibalkami Davida Drábka s Vandou Hybnerovou a Jiřím Hánou a 28. října Konzervativcem Davida Zábranského se Stanislavem Majerem v divadle Komedie. Mezi další plánované premiéry patří třeba Revizor, Romeo a Julie nebo Andělé v Americe, kteří se dočkají vůbec prvního uvedení na českých jevištích.
Pro ty, kteří si chtějí předplatné poskládat z aktuálního repertoáru sami, zůstává v prodeji oblíbené Volné předplatné na čtyři vstupy, umožnující vybrat si tituly a termíny podle chuti a možností předplatitele.
Veškeré informace k předplatnému včetně cen jsou k nalezení na webu Městských divadel pražských v sekci předplatné . Детское постельное белье, подобранное в нашем интернет – магазине http://www.sk-sever-brno.org/view.php?cisloclanku=1999113001

24.9.2018 15:09:55 Redakce | rubrika - Zprávy

Časopis 25 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Romeo a Julie (Mdp)

Články v rubrice - Zprávy

VČD nabízí předplatné na sezónu 2019/20

Východočeské divadlo - předplatné na sezónu 2019/20

V polovině května Východočeské divadlo zahájilo obnovu abonentních vstupenek na příští divadelní sezónu 2019/2 ...celý článekČasopis 25 - sekce

HUDBA

Benefice orchestru Karla Vlacha

Karel Vlach

Benefice orchestru Karla Vlacha
Miroslav Horníček a Miloš Kopecký uvádějí půvabné písně legendárního tvůrce celý článek

další články...

LITERATURA/ UM?NÍ

Cesty víry: Klášterní speciality

Cesty víry

Cesty víry: Klášterní speciality
Návrat současných řeholních komunit k pradávným receptům, které ukrývaly k celý článek

další články...