zvláštní poděkování
Quantcom.cz

Rodinný divadelní festival na Švestkovém dvoře

Vizuál festivalu

autor: Zdroj press kit festivalu   

zvětšit obrázek

Divadlo Continuo letos oslavuje 30. výročí své existence. Vedle pravidelného vystupování na tuzemských i světových festivalech, patří mezi jeho tradiční činnosti pořádání Rodinného divadelního festivalu na Švestkovém dvoře v Malenovicích. Letos se oslava divadla, muziky, tance a loutek spolu s dílnami pro děti a rodiče uskuteční ve dnech 19. - 21. srpna 2022.
Švestkový Dvůr je zázemím pro vznik nových inscenací a projektů Divadla Continuo, místem pro rezidence uměleckých skupin i jednotlivců, stejně jako kulturní organizací, která připravuje pravidelný program pro veřejnost, v rámci nějž nabízí dospělým divákům i dětem to nejlepší ze současného nezávislého divadla, tance a divadla pro děti.

Těšit se můžeme na soubory DAMÚZA; Hudebně taneční spolek HTSpE; story-telling.cz; Divadlo Drak; Ostružina; BudeCirkus; Pískomil se vrací; Loutky bez hranic a Toy Machine.
Prodej vstupenek na GoOut nebo na místě hodinu před představením. Změna programu vyhrazena.
V roce 1995 koupili členové Divadla Continuo bývalou zemědělskou usedlost v obci Malovice v jižních Čechách a pojmenovali ji Švestkový Dvůr. Rozlehlý statek z roku 1868 se tak stal domovem Divadla Continuo a jeho členů, zázemím pro celoroční práci skupiny i místem pracovních setkání, workshopů a mezinárodních projektů.
Snaha členů Divadla Continuo vybudovat, udržovat a rozvíjet umělecké centrum fungující mimo město, je motivována touhou vytvořit otevřený pracovní a životní prostor nejen pro vlastní uměleckou tvorbu skupiny, ale i pro práci dalších skupin a jednotlivců v rámci rezidenčních pobytů, pořádání divadelních představení hostujících souborů, workshopů pro děti i dospělé, konferencí, seminářů, pedagogických programů, komunitních projektů a dalších aktivit.

www.continuo.cz

1.8.2022 14:08:29 Redakce | rubrika - Festivaly

Časopis 32 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Muž Dvojhvězdy (Otáčivé hlediště)

Články v rubrice - Festivaly

Divadelní zahrada 2022

Mikulášovy prázdniny (Spolek Kašpar)

V romantickém lesoparku prvorepublikové Wolfrumovy vily, v současném sídle Českého rozhlasu Sever, na kopci ko ...celý článek


Letní Letná uvede to nejlepší z českého nového cirkusu

Thula Moon - Through The Truth (Foto: Miloš Šálek)

Mezinárodní festival nového cirkusu a divadla Letní Letná je pro návštěvníky zárukou, že uvidí to nejlepší z č ...celý článekČasopis 32 - sekce

HUDBA

Petr Muk: Dotyky Snů / 20th Anniversary

Přebal alba

Jeden z nejvýraznějších zpěváků, skladatelů a textařů domácí popové scény. Zakladatel a frontman skupin Oceán celý článek

další články...

LITERATURA/UMĚNÍ

Literární tipy 32. týden

Bohumil Hrabal

Divnovlásky
Televizní film podle známé stejnojmenné knihy Ireny Obermannové. Hledejte novou životní oporu a celý článek

další články...