zvláštní poděkování
Volný.cz

Hurts dorazí do Karlína

Hurts

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Synthpopové duo Hurts z Velké Británie má u nás silnou fanouškovskou základnu. Nedávno vyšlo jejich poslední řadové album Desire, kterému předcházel singl Beautiful Ones. Skladba na první poslech je stadionovým hitem se silným refrénem a lehce zapamatovatelnou melodií. Pražské publikum si bude moc zazpívat společně s Hurts na jejich koncertě, který se odehraje 17. listopadu 2017 ve Foru Karlin.
Již sedm let uplynulo od vydání průlomového singlu skupiny Wonderful Life a jejich debutového alba Happiness. Od té doby se britské duo stalo jednou z nejúspěšnějších a nejpopulárnějších formací popu v Evropě, s mnoha top ten alby a řadou hitů v Německu, Švýcarsku, Rakousku, Belgii, Švédsku, Irsku, Rusku, Polsku, Ukrajině, Finsku, Holandsku a ve Velké Británii.

Hurts také dosud jen v roce 2016 prodali přes 100 000 vstupenek na své koncerty a stali se tak jednou z nejúspěšnějších nových britských kapel posledního desetiletí.
Po triumfálním začátku v roce 2010 Theo Hutchcraft a Adam Anderson vydali dvě další alba Exile (2013) a Surrender (2015), která dala světu další singly (včetně Stay a Some Kind of Heaven) a radiové hity, zatímco jejich koncerty jsou hodnoceny jako jedny z nejnápaditějších v poslední době.
Hurts řekli "Je pro nás velkým potěšením ohlásit DESIRE. Album plné vášně, bolesti a chtíče. A také plné té nejlepší hudby, kterou jsme kdy složili ".
Právě novinku Desire představí Hurts na koncertě v Praze.

13.11.2017 18:11:46 Redakce | rubrika - Koncerty

Časopis 33 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Amerikánka (Jatka78)

Články v rubrice - Koncerty

Arakain v říjnu vyrazí na své turné

Arakain

Metalová legenda Arakain vyráží 5. října 2018 na své podzimní turné Apage Satanas Tour 2018, které se, jak náz ...celý článek


Public Service Broadcasting se po roce vrátí na místo činu

Public Service Broadcasting

Britská kapela Public Service Broadcasting se přesně po roce vrátí na místo činu 16. listopadu 2018 opět vysto ...celý článekČasopis 33 - sekce

LITERATURA/ UMĚNÍ

České filmy tipy 34. týden

O. Malý  (Pouta)

Pouta
Fascinující příběh o estébákovi, který na vrcholu normalizace propadne posedlosti milenkou sledovanéh celý článek

další články...