zvláštní poděkování
Volný.cz

The Rolling Stones - No Filter Tour v Praze

The Rolling Stones

autor: Dave Hogan   

zvětšit obrázek

Nezastavitelní The Rolling Stones se vracejí do Evropy s turné NO FILTER 2018, které odstartovalo v Dublinu 17. května a do Prahy dorazí 4. července 2018. Velkolepý koncert se odehraje v pražských Letňanech. Rolling Stones jsou zpět na turné, jak slíbili. Turné si užijí fanoušci v Irsku, Velké Británii, Německu a Francii, v červenci v České republice a Polsku.
Předkapelou koncertu v bude Pražský výběr. Kapelu si stejně jako druhého předskokana, švýcarskou hardrockovou sestavu Gotthard, vybrali samotní Rolling Stones.

V druhé části turné STONES - NO FILTER sponzorované Jeepem, sponzorem evropských turné The Rolling Stones od roku 2014, budou Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts a Ronnie Wood pokračovat ve svém velice úspěšném a vyprodaném evropském turné, které se konalo na podzim loňského roku. The Rolling Stones nabídnou fanouškům set list, který bude plný klasických hitů, jako jsou Satisfaction, Paint It Black, Jumpin Jack Flash nebo Brown Sugar, a zároveň bude zahrnovat několik neočekávaných skladeb a náhodně vybraných překvapení z jejich ohromného arzenálu písní. Jako při každém vystoupení The Rolling Stones s nimi dorazí velkolepá produkce a nejmoderněji navržená scéna.
Keith Richards k turné dodává: ,,Je to obrovská radost hrát s touhle kapelou, kterou nic nezastaví, jsme v podstatě pořád na začátku."
Zpěvák Mick Jagger se na Prahu těší: ,,Tahle část turné 'NO FILTER' je pro Stones opravdu výjimečná. Těšíme se, až se v létě vrátíme na pódium a zahrajeme fanouškům v České republice. Bude jako vždy naprosto vzrušující představit se zase ve městech, kde jsme dlouho nehráli, a navštívíme také některé nová místa.''
Další členové legendární kapely Charlie Watts: ,,Publikum Stones je tím lepidlem, které nás drží pohromadě. Ten nejlepší pocit nejvyššího uspokojení zažívám, když se blíží konec koncertu a všichni v publiku šílí nadšením."
Ronnie Wood: ,,Když se dívám na to moře lidí, pro které hrajeme, vidím jen samé úsměvy. Zahřeje to u srdce a jsem rád, že lidem přinášíme pocit štěstí. Hudba ten pocit přináší mně a zároveň i jim...je to nakažlivé."

Posledních osmnáct měsíců jsou The Rolling Stones na vrcholu po vydání cenou Grammy oceněného alba Blue & Lonesome. Produkovali také kritikou oceňovaný dokumentární film zaměřený na jejich průkopnickou show na Kubě Olé Olé Olé! - cesta po Jižní Americe', který režíroval Paul Dugdale.
Vstupenky k stání i sezení a jejich ceny začínají na 1990 Kč. Zakoupíte je na www.rollingstones.cz a ticketpro.cz. Všichni návštěvníci koncertu si zakoupené vstupenky vymění za speciální náramky typu RFID. Ti, kdo si lístek zaplatili do 1. června, již náramky dostávají poštou, další je po předložení vstupenky dostanou ve vybraných pobočkách Vodafonu nebo rovnou na místě koncertu. Lepší je ale náramky získat dřív, aby lidé na místě předešli frontám a delšímu čekání, doporučuje pořadatel.
Turné Stones - NO FILTER, kterou produkuje společnost Concerts West a v České republice prezentuje Serge Grimaux ve spolupráci s Bestsport.

25.6.2018 09:06:41 Redakce | rubrika - Koncerty

Časopis 12 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Festival NOVÁ KOMEDIE

Články v rubrice - Koncerty

Souboj kapel v boxerském ringu

TH!S vs VEES ROCK OFF FINAL SHOW

Čerstvá pražská root - rocková kapela – legendy prázdných sálů TH!S a 13 let neobjevení budějovičtí indi ...celý článek


Koncert DCD otevře perkusista David Kuckhermann

David Kuckhermann

O pozoruhodný úvod koncertu Dead Can Dance se postará 24. června 2019 v Kongresovém centru David Kuckhermann, ...celý článekČasopis 12 - sekce

LITERATURA/ UM?NÍ

Šumné stopy Brazílie

Brazílie – Jan Antonín Baťa
Žasnoucí architekt David Vávra nachází otisky práce českých rukou v Brazí celý článek

další články...