zvláštní poděkování
Volný.cz

Martin Chodúr vystoupí na podzim s Hanou Holišovou

Martin Chodúr a Hana Holišová

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Poprvé se Martin Chodúr a Hana Holišová potkali loni v lednu na Zahrádkářském plese na pražském Žofíně, kde oba zpívali, každý v samostatném vystoupení. Hanka ples rovněž moderovala. Společně se jako pěvečtí partneři potkají až letos 6. října 2018 na koncertě Pocta českým filmům a pohádkám 4. Počtvrté se díky rádiu Classic Praha a společnosti Voice of Prague rozezní Dvořákova síň pražského Rudolfina hudbou, ve které vystupovaly největší hvězdy tuzemské a světové vážné hudby, melodiemi a písněmi z českých filmů, pohádek a večerníčků. Hanku a Martina doprovodí Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK, Kühnův smíšený sbor a dětský sbor Jizerka.

„Moc se na tenhle koncert těším, protože jsem jako kluk měl moc rád večerníčky Bob a Bobek – králíci z klobouku, Pohádky z mechu a kapradí, Rákosníček a Krkonošské pohádky. Titulní melodii Vadima Petrova z tohoto večerníčkového seriálu jsem před nedávnem otextoval a doufám, že si ji někdy někde brzy zazpívám,“ říká Martin Chodúr a dodává: „Z pohádek jsem měl rád Tři oříšky pro Popelku, Šíleně smutnou princeznu a hlavně Zlatovlásku. Tu si teď i díky krásné hudbě a písničkám oblíbil i můj syn Martin.“

Jak skvělá muzikálová zpěvačka a herečka a vítězka první řady pěvecké reality show Tvoje tvář má známý hlas, tak vítěz historicky prvního ročníku soutěže Česko Slovensko hledá Superstar a jeden z nejvšestrannějších zpěváků mladé generace se v Rudolfinu představí nejen sólově, ale i v duetech. Konkrétně v písních z filmů Jak utopit doktora Mráčka aneb konec vodníků v Čechách a z pohádek Princové jsou na draka a Šíleně smutná princezna.

13.8.2018 19:08:40 JoMe | rubrika - Zprávy