zvláštní poděkování
Volný.cz

Přelet nad kukaččím hnízdem v divadle DISK

Přelet nad kukaččím hnízdem

Čtvrtý ročník studentů herectví Katedry činoherního divadla uvede jako svou první inscenaci na prknech divadla DISK 23. září od 19:30 hod Přelet nad kukaččím hnízdem dramatika Dala Wassermana. Dramatizace románu Kena Keseyho Vyhoďme ho z kola ven je příběhem o nezpochybnitelnosti osobní svobody. V DISKu ji režíruje
Vít Malota, student režie činoherního divadla. Další zářijovou premiérou, v níž se mladí talentovaní herci představí, bude Čechovův Platonov v režii Jakuba Korčáka, která byla z důvodu onemocnění v souboru přesunuta z 18. na 28. ...celý článek

21.9.2020 23:09:49 Redakce | rubrika - Zveme ...

reklama



Danilo LoMonaco a Kristina Kornová (Bella Figura)

Kylián - Mosty času se vrací na prkna ND

Výjimečná taneční událost oslavující mistrovskou tvorbu Jiřího Kyliána - komponovaný večer Kylián – Mosty času se v říjnu vrací na prkna Národního celý článek

21.9.2020 10:09:11 Redakce | rubrika - Ze zlaté kapličky
D. Špalková a A. Klimešová (Nothing Else Mother)

Festival 4+4 dny: Všechno je jinak

Ve dnech 9. - 17. října 2020 se patnáct let uzavřená secesní budova Nové strašnické školy a přilehlá zahrada promění v jedinečné centrum kultury a místo celý článek

28.9.2020 15:09:47 Redakce | rubrika - Festivaly
Dasha

Dasha Symphony je albem, které rozdává radost

Dasha, jedna z našich nejlepších a nejpopulárnějších zpěvaček, přichází s novým albem, které vychází z již existujícího koncertního programu Dasha Symphony a celý článek

21.9.2020 10:09:37 Redakce | rubrika - CD boxy

reklama

MHF Lípa Musica 2020
leden únor březen zobrazit kalendář
předchozí (6) tento týden (07) příští (8)
Po Út St(12.02. 20) Čt So Ne
19:30A-Studio Rubín
BURNOUT ANEB VYHOŘ!
19:30Činoherní klub /Činoherní klub
Zahrada
19:30Disk - divadelní studio AMU /Divadlo DISK
BRATŘI KARAMAZOVI
19:30Divadlo v Celetné /Divadlo v Celetné
PLEŠATÁ ZPĚVAČKA
20:00Divadlo v Celetné /Klubovna v Jindřišské ulici
DETEKTOR LŽI
19:30Divadlo Pod Palmovkou /Velký sál
DOKONALÁ SVATBA
19:30Divadlo Pod Palmovkou /Studio Palmoffka
JAK SBALIT ŽENU 2.0
19:30Divadlo Ponec /Divadlo Ponec
Contemporary dance - lekce pro veřejnost
17:00Jihočeské divadlo Č.Budějovice /Budova JD
ÚČA MUSÍ PRYČ!
19:30Jihočeské divadlo Č.Budějovice /Na Půdě
NESMÍR
19:00Městská divadla pražská /ABC
ELEFANTAZIE
19:30Městská divadla pražská /Komedie
HUSITSKÁ TRILOGIE (JAN HUS, JAN ŽIŽKA, JAN ROHÁČ)
19:00MD Brno /Činoherní scéna
ZTRACENÝ RÁJ (ZPRÁVA O ČLOVĚKU)
19:00MD Brno /Hudební scéna
RÁJ
19:00MD Mladá Bolesla /Městské divadlo
CESTA KOLEM SVĚTA ZA 80 DNÍ
19:00MD Mladá Bolesla /Malá scéna
PRAVDA
17:00MD Zlín /Velký sál
GLORIE
19:00Národní divadlo /Národní divadlo historická budova
KYTICE
19:00Národní divadlo /Stavovské divadlo
KOUZELNÁ FLÉTNA
20:00Národní divadlo /Nová scéna
ZA KRÁSU
19:00Národní divadlo Brno /Reduta
##T#€£#%# stand-up Terezy Groszmannové...
19:30Divadlo v Řeznické
SCOTT A HEM
18:00Východočeské divadlo /Městské divadlo
AŽ USTANE DÉŠŤ
Po Út St(12.02. 20) Čt So Ne předchozí (6) tento týden (07) příští (8)
leden únor březen zobrazit kalendář

PŘIPRAVUJEME

Pilot