zvláštní poděkování
Volný.cz

Soubor 11:55 bude k vidění v Činoherním klubu

11:55 (Já v žádném případně netvrdím, že jsem bůh)

autor: archiv divadla   

zvětšit obrázek

Soubor 11:55 (za pět dvanáct) čerpá energii během letní pauzy a to pouze s jedinou výjimkou - uvedením inscenace Já v žádném případně netvrdím, že jsem bůh ve středu 23. 8. 2017 v rámci festivalu Činoherní léto v pražském Činoherním klubu.
Od září se 11:55 chystá na poslední reprízy v prostoru Jatka78, s nímž se koncem roku 2017 rozloučí. Hned 20. září 2017 odstartuje novou sezónu repríza Pýcha, předsudek a zombie (režie Petra Tejnorová), tentokrát nově s anglickými titulky pro cizince a 23. září 2017 se uskuteční derniéra kultovního představení Regulace intimity. Vstupenky na derniéru se souboru úspěšně podařilo prodat v crowdfundigové kampani na portálu Hithit.cz.

Poslední premiéru, kterou soubor uvede na své domovské scéně v roce 2017 je projekt s mladou progresivní režisérkou Kashou Jandáčkovou. Tématem inscenace budou fake news a dezinformace, které se objevují v médiích. Na podkladu falešných kauz vznikne smyšlený příběh, v němž se bude kritickým způsobem zrcadlit internetová identita člověka v protikladu k jeho reálnému životu. Předmětem zkoumání tak nebudou jenom nepravdivé nebo přehnané mediální kauzy – tzv. hoaxy, ale i to, jakým způsobem na ně reaguje jednotlivec skrytý v „bezpečí“ internetu. Premiéra inscenace se uskuteční 29. listopadu 2017 na malém sále Jatek78.
Od ledna 2018 se soubor přesouvá na novou adresu – do Experimentálního prostoru NoD, kde získal rezidenci jako jeden z hlavních souborů. Diváci se budou moci těšit na nový prostor a nové uvedení stávajícího repertoáru i na další překvapení v roce 2018.
Vstupenky na představení jsou k zakoupení přes GOOUT.net.

14.8.2017 11:08:42 Redakce | rubrika - Zveme ...

Časopis 33 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete  (LSS 2017)

Časopis 33 - sekce

OPERA/ TANEC

Potomci slavných - Jan Kühn

Syn Pavel Kühn

Potomci slavných - Jan Kühn
Významné osobnosti naší kulturní historie pohledem jejich dětí, vnuků a pravnuk celý článek

další články...

LITERATURA/ UMĚNÍ

Pátá čtvrť: zmizelé město pražské

Pátá čtvrť: zmizelé město pražské

Pátá čtvrť: zmizelé město pražské
Dokument režiséra Josefa Císařovského rekonstruuje zaniklá místa a vzpomí celý článek

další články...