zvláštní poděkování
Volný.cz

Dva klenoty operního světa z Metropolitní opery

Jonas Kaufmann

Podzimní sezóna přímých přenosů z Metropolitní opery pokračuje hned dvěma klenoty operního světa - Samsonem a Dalilou (20. října 2018) a Děvčetem ze Západu (27. října 2018). Obě inscenace lákají na spolupráci velkých jmen operního světa. Zatímco Samsona a Dalilu režíruje Darko Tresnjak a titulní part zpívá Elina Garanča, v Pucciniho Děvčeti ze Západu zazáří Eva-Maria Westbroek a tenorista Jonas ...celý článek

15.10.2018 22:10:32 Redakce | rubrika - Zveme ...

reklama



Skyline

Skyline tradiční předvánoční koncert v ROXY

Elektronická parta Skyline ohlašuje svůj každoroční pražský předvánoční koncert, který letos proběhne 12. prosince 2018 v Roxy. "Je to už naše tradice, kterou celý článek

15.10.2018 19:10:05 DePe | rubrika - Koncerty
Harakykyri (11:55)

BE26 opět spojí oba prostory

Klub ROXY a Experimentální prostor NoD jsou neopomenutelným multikulturním centrem na mapě Prahy. Letošní narozeninové oslavy s názvem BE26 opět spojí oba celý článek

15.10.2018 16:10:57 Redakce | rubrika - Zveme ...
Daniel Krejčík (Všechny báječné věci)

Festival studentských divadel v Celetné již po osmé

Divadlo v Celetné opět po roce ovládne studentské divadlo: během podzimních prázdnin – o víkendu 26. – 28. října 2018 proběhne na prestižní celý článek

15.10.2018 00:10:35 Redakce | rubrika - Festivaly

reklama

Zamilovaný Shakespeare (Východočeské divadlo)
leden únor zobrazit kalendář
předchozí (1) tento týden (02) příští (3)
Po Út St(10.01. 18) Čt So Ne
19:30A-Studio Rubín
OBLUDOV
19:30Činoherní klub /Činoherní klub
TANEC BLÁZNŮ
19:30Disk - divadelní studio AMU /Divadlo DISK
BARUNKA IS LEAVING
19:30Divadlo v Celetné /Divadlo v Celetné
SRPEN V ZEMI INDIÁNŮ
19:00Divadlo Pod Palmovkou /Velký sál
ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE
19:30Divadlo v Řeznické
MIDSUMMER
19:00Hudební divadlo Karlín
ČAS RŮŽÍ
19:00Městská divadla pražská /ABC
MACBETH
19:00Městská divadla pražská /Rokoko
PREMIÉRA MLÁDÍ
19:00MD Brno /Činoherní scéna
DOTKNI SE VESMÍRU A POKRAČUJ
14:30MD Zlín /Velký sál
TUČŇÁCI NA ARŠE
19:00Národní divadlo /Národní divadlo historická budova
STRAKONICKÝ DUDÁK
19:00Národní divadlo /Stavovské divadlo
MALÁ MOŘSKÁ VÍLA (balet)
20:00Laterna magika
HUMAN LOCOMOTION
20:00ROXY / NoD /ROXY - experimentální prostor
HODNÍ CHLAPCI
19:30Symfonický orchestr hl. m. Pra /Smetanova síň Obecního domu
OBCHOD NA KORZE
19:00Východočeské divadlo /Městské divadlo
LOVECKÉ SCÉNY Z DOLNÍHO BAVORSKA
Po Út St(10.01. 18) Čt So Ne předchozí (1) tento týden (02) příští (3)
leden únor zobrazit kalendář

OSOBNOSTI

Pavel KIKINČUK
Iva VOLÁNKOVÁ

PŘIPRAVUJEME

Marta Jandová