zvláštní poděkování
Volný.cz

Festival 4+4 dny: Všechno je jinak

D. Špalková a A. Klimešová (Nothing Else Mother)

Ve dnech 9. - 17. října 2020 se patnáct let uzavřená secesní budova Nové strašnické školy a přilehlá zahrada promění v jedinečné centrum kultury a místo setkávání. Festival 4+4 dny v pohybu navazuje na svůj záměr kulturně oživovat netradiční prostory (kanalizační čistírnu v Praze-Bubenči, tovární haly ČKD Karlín, bývalý městský pivovar v Holešovicích, Desfourský palác ...celý článek

28.9.2020 15:09:47 Redakce | rubrika - Festivaly

reklama



Přelet nad kukaččím hnízdem

Přelet nad kukaččím hnízdem v divadle DISK

Čtvrtý ročník studentů herectví Katedry činoherního divadla uvede jako svou první inscenaci na prknech divadla DISK 23. září od 19:30 hod Přelet nad kukaččím celý článek

21.9.2020 23:09:49 Redakce | rubrika - Zveme ...
Dasha

Dasha Symphony je albem, které rozdává radost

Dasha, jedna z našich nejlepších a nejpopulárnějších zpěvaček, přichází s novým albem, které vychází z již existujícího koncertního programu Dasha Symphony a celý článek

21.9.2020 10:09:37 Redakce | rubrika - CD boxy
Lenka Dusilová

Lenka Dusilová dokončila album Řeka

Devět let po vydání svého předchozího sólového alba a šest let po posledním titulu vydaném společně s kapelou Baromantika vydává Lenka |Dusilová v letošním celý článek

28.9.2020 12:09:00 Redakce | rubrika - Zprávy

reklama

MHF Lípa Musica 2020
leden únor zobrazit kalendář
předchozí (2) tento týden (03) příští (4)
Po Út St Čt So(18.01. 20) Ne
19:30A-Studio Rubín
STOJÍM VE TMĚ ABYCH VIDĚL SVĚTLO DĚLÁM ZLO ABY DOBRO KVETLO MIRIAM
19:30Činoherní klub /Činoherní klub
LÉDA
15:00Divadlo v Celetné /Divadlo v Celetné
JONÁŠ A TINGL – TANGL
19:30Divadlo v Celetné /Divadlo v Celetné
RŮŽE PRO ALGERNON
19:00Divadlo Pod Palmovkou /Velký sál
KRÁLOVA ŘEČ
19:30Jihočeské divadlo Č.Budějovice /Malé divadlo
NESMÍR
17:00Jihočeské divadlo Č.Budějovice /Malé divadlo
NUDA!
19:00Městská divadla pražská /ABC
EVŽEN ONĚGIN
19:00Městská divadla pražská /Rokoko
KDO SE BOJÍ VIRGINIE WOOLFOVÉ?
19:00MD Brno /Činoherní scéna
ŽEBRÁCKÁ OPERA
14:00MD Brno /Hudební scéna
MAMMA MIA!
19:00MD Brno /Hudební scéna
MAMMA MIA!
19:00MD Mladá Bolesla /Městské divadlo
ŠUMAŘ NA STŘEŠE
14:00Národní divadlo /Národní divadlo historická budova
KYTICE
19:00Národní divadlo /Národní divadlo historická budova
KYTICE
14:00Národní divadlo /Stavovské divadlo
LEONCE & LENA (balet)
19:00Národní divadlo /Stavovské divadlo
LEONCE & LENA (balet)
19:00Národní divadlo /Státní opera Praha /Státní opera Praha
FIDELIO
20:00Národní divadlo /Nová scéna
ZA KRÁSU
10:00Národní divadlo Brno /Mahenovo divadlo
EDISON!
14:00Národní divadlo Brno /Mahenovo divadlo
LUCERNA
19:00Národní divadlo Brno /Mahenovo divadlo
LUCERNA
17:00Národní divadlo Brno /Janáčkovo divadlo
TŘI FRAGMENTY Z JULIETTE / LIDSKÝ HLAS
19:00Národní divadlo Brno /Reduta
MARS
18:00Východočeské divadlo /Městské divadlo
AŽ USTANE DÉŠŤ
Po Út St Čt So(18.01. 20) Ne předchozí (2) tento týden (03) příští (4)
leden únor zobrazit kalendář

PŘIPRAVUJEME

Pilot