zvláštní poděkování
Volný.cz

Palm Off Fest 2018 začne estonskou Revolucí

Teatr NO99 - Revoluce (Foto: Ojasoo)

Třetí ročník mezinárodního setkání divadel střední Evropy Palm Off Fest zahájí 19. října 2018 autorská inscenace Revoluce estonského Teatru NO99, držitele prestižní evropské Ceny divadelní reality (2017) a vítěze posledního ročníku Pražského Quadriennale (2015). Mezi hosty letošního ročníku se opět objeví Oliver Frljić, který ve spolupráci s berlínským Maxim Gorki Theater uvádí 27. října představení GOЯKI: Alternativa pro Německo?. Palm Off Fest 2018 dále nabídne inscenaci 99 slov pro prázdnotu z tallinnského centra Kanuti Gildi SAAL a představení Ledové doktríny: Variace na nacistickou rétoriku maďarského divadla Metanoia Artopedia. O závěr festivalu se 28. října postará varšavský Teatr Powszechny s inscenací Spravedlnost. ...celý článek

15.10.2018 18:10:19 Redakce | rubrika - Festivaly

reklama



Zdeněk Piškula (Moře)

Podzim v Městských divadlech pražských

Neotřelé inscenace, noví herci. Takový bude podzim v Městských divadlech pražských. Tři premiéry v divadlech ABC, Rokoko i Komedie.
První premiérou 69. celý článek

15.10.2018 10:10:59 Redakce | rubrika - Zveme ...
Daniel Krejčík (Všechny báječné věci)

Festival studentských divadel v Celetné již po osmé

Divadlo v Celetné opět po roce ovládne studentské divadlo: během podzimních prázdnin – o víkendu 26. – 28. října 2018 proběhne na prestižní celý článek

15.10.2018 00:10:35 Redakce | rubrika - Festivaly
Jonas Kaufmann

Dva klenoty operního světa z Metropolitní opery

Podzimní sezóna přímých přenosů z Metropolitní opery pokračuje hned dvěma klenoty operního světa - Samsonem a Dalilou (20. října 2018) a Děvčetem ze Západu celý článek

15.10.2018 22:10:32 Redakce | rubrika - Zveme ...

reklama

Zamilovaný Shakespeare (Východočeské divadlo)
duben květen červen zobrazit kalendář
předchozí (19) tento týden (20) příští (21)
Po Út St Čt So(19.05. 18) Ne
19:30A-Studio Rubín
POTWORY
19:30Činoherní klub /Činoherní klub
SVATBA POZDNÍHO LÉTA
19:30Disk - divadelní studio AMU /Divadlo DISK
TÖRLESS
19:00Divadlo Pod Palmovkou /Velký sál
MŮJ ROMANTICKÝ PŘÍBĚH
15:00Hudební divadlo Karlín
ČAS RŮŽÍ
19:00Hudební divadlo Karlín
ČAS RŮŽÍ
19:00Městská divadla pražská /ABC
TANEC SMRTI
derniéra
19:00MD Brno /Činoherní scéna
ŽENY NA POKRAJI NERVOVÉHO ZHROUCENÍ
19:00MD Mladá Bolesla /Malá scéna
IMPROvizační SHOW
premiéra
14:00Národní divadlo /Národní divadlo historická budova
MARNÁ OPATRNOST (LA FILLE MAL GARDÉE)
19:00Národní divadlo /Národní divadlo historická budova
MARNÁ OPATRNOST (LA FILLE MAL GARDÉE)
20:00Laterna magika
PODIVUHODNÉ CESTY JULESE VERNA
10:00Národní divadlo Brno /Mahenovo divadlo
PERNÍKOVÁ CHALOUPKA
19:00Národní divadlo Brno /Mahenovo divadlo
U KOČIČÍ BAŽINY
zájezd: ZLÍN
19:00Národní divadlo Brno /Mahenovo divadlo
COSÌ FAN TUTTE
19:30ROXY / NoD /ROXY - experimentální prostor
CIRKUSVOBODY
18:00Východočeské divadlo /Městské divadlo
Z POSTELE DO POSTELE
19:00Východočeské divadlo /Malá scéna ve dvoře
COMMEDIA FINITA
Po Út St Čt So(19.05. 18) Ne předchozí (19) tento týden (20) příští (21)
duben květen červen zobrazit kalendář

OSOBNOSTI

Pavel VACEK
Luboš VESELÝ

PŘIPRAVUJEME

Marta Jandová